Jazyková škola Opava

Učíme metodou efektivní komunikace

U nás si svůj kurz vyberete


Agentura Mgr. Miluše Psotové nabízí již od roku 1998 jazykové kurzy pro veřejnost v Opavě. V letošní nabídce najdete spoustu nových kurzů pro školáky a teenagery, včetně kurzů s rodilými mluvčími, kurzy italštiny, němčiny, čínštiny, francouzštiny, španělštiny, portugalštiny, ruštiny a polštiny.

Neváhejte a přijďte si vybrat z naši široké nabídky jazykových kurzů.

Nabízíme Vám širokou škálu kurzů jak pro dospělé, tak i studenty a školáky.

Aktuality

Pořádáme individuální i skupinové kurzy na míru pro veřejnost i státní instituce již od roku 1998.

U Vás i u nás. Nově i online přes Skype nebo Meets.

Ideální a nejefektivnější výuka je ve dvojici nebo miniskupinka o 3 žácích, kteří se znají (spolužáci nebo vrstevníci, kteří si spolu domluví čas, my zařídíme ostatní)


Czech for foreigners, polština, ruština, němčina, italština, španělština, francouzština

Potřebujete poradit? Pište prosím na vyuka@skolaopava.cz

Již jste se rozhodli ?  registrujte se on-line. Více informací k výuce na vyuka@skolaopava.cz - Radka Haasová 777 003 419

Pořádáli jsme také tábory


M. Psotová pořádala pro své nejmladší příznivce, od 6 do 14 let příměstský tábor s angličtinou.

Nenechte děti sedět celý den u televize! Nechte je poznat nové věci! Nuda u nás nehrozí.

Nenásilnou formou používají děti angličtinu: hrají si na různá povolání, připraví si divadelní představení, muzikálovou show. Náš instruktor je absolventem sportovního managementu na UK, angličtinu ovládá bezvadně a těší se na hry.

O mně

O mně

M. Psotová se celý život věnuje svému největšímu koníčku, cizím jazykům. Vystudovala bakalářskou jednooborovou angličtinu na Slezské univerzitě v Opavě v letech 1993 - 96. Již během studia působila jako lektorka a po návratu z Itálie v r. 1998 začala i s překlady a tlumočením. V r. 2000 získala magisterský titul na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity, též v oboru angličtina. Vedle firemní výuky učila i na Slezské univerzitě na oboru Veřejná správa a na Mendelově gymnáziu. V r. 2001 se stala soudní tlumočnicí pro jazyk anglický a mohla nabízet překlady s ověřením.
V r. 2008 absolvovala kurz právnické angličtiny na Karlově Univerzitě v Praze u PhDr. Chromé.

Marie Psotová se nadále aktivně věnuje cizím jazykům, studuje ruštinu ve sféře podnikání a italštinu a její agentura pokračuje ve své původní činnosti, výuce individuální, kurzům pro veřejnost, kurzům pro školáky, angličtině pro školky, překladům do různých jazyků a soudním překladům.

Co nabízím

Co nabízím

Agentura Mgr. Miluše Psotové ve svých počátcích operovala pod názvem prima lingua. Založením společnosti s ručením omezeným s tímto názvem si ale ponechala jen malou část svých aktivit: individuální výuku, kurzy pro veřejnost, kurzy pro školáky, angličtinu pro školky, překlady do různých jazyků a soudní překlady.
Již šestým rokem také pořádá Městský tábor s angličtinou.

Kurzy pořádáme již 23 let. Naši lektoři tvoří stabilní tým, který zúročuje své zkušenosti, účastní se školení a nabízí svým žákům přátelský přístup a profesionalitu.

Certifikace: